соцмережі

Світлини методичних заходів

Участь у Всеукраїнському конкурсі-пленері "Замковий етюд" 2021 "

9 травня 2021 р.

 Вітаємо переможців VІІ Всеукраїнського конкурсу-пленеру "Замковий етюд" в третій віковій категорії:
Гран-прі:
1. Ровенський Ілля, (викл. Тарасюк І. І.), ВПУ № 25 м. Хмельницького
І місце
1. Пшенична Даріна, (викл. Шаля Л. А.), ВПУ № 25 м. Хмельницького
2. Бойко Дмитро Старокостянтинівська ДХШ
ІІ місце
1. Чекурлан Софія, (викл. Витягловська Т. В.), Заводська школа естетичного виховання
ІІІ місце
1. Врона Роман, (викл. Правура В. І.), ВПУ № 25 м. Хмельницького

 Участь у Всеукраїнському конкурсі "Вижницька палітра 2021"

Наші талановиті учні та їхні керівники взяли участь у ХІ Всеукраїнському конкурсі з образотворчого декоративно- прикладного мистецтва «Вижницька палітра 2021»
Маємо чудові нагороди:
Дана Палаш - місце у номінації «Ой Хотину город славній На всій землі дуже славний»!
Керівник Иванна Тарасюк 
Керівник Иванна Тарасюк 





Проведення тижня охорони праці та цивільного захисту

Маючи на меті привернути увагу молоді до питань безпеки, у ВПУ №25 м. Хмельницького 19 - 23 квітня 2021р. проведено “Тиждень охорони праці та цивільного захисту”. Учасники, беручи участь у заходах, іграх та вікторинах та переглядаючи цікаві відеоматеріали, пригадали основні вимоги безпеки під час роботи та навчання, а також у повсякденному житті та дізнались, як подбати про безпеку власну та оточуючих. Цьогоріч всі заходи проводились в режимі онлайн.
Неординарно пройшов фотоконкурс «Бережу життя» під керівництвом викладача Кирилюк І.М. Учасники робили креативні фото та викладали в Instagram зі слоганом “Бережу життя». Переможцями стали: Закордонець Роман 14 група Креативний фотограф, 2К «Зірка Інстаграм - Юлія Остапчук», «Вибір професіоналів» - 14 група Зюбрівський Дмитро , 2К Лисюк Сергій
11 група Романюк Радіон, Сарнавська Віра - «Рандомний щасливчик», 2К «Вдала локація» - Дячук Ростислав
У рамках тижня відбувся онлайн-показ відеороликів з безпеки життєдіяльності та охорони праці. Під час перегляду відео учасники давали відповідь на запитання квізу (вікторини), які стосувались професії що здобувається у закладі професійної освіти.
Незвично для учнів групи №25 пройшли онлайн-виховні години "Надзвичайні ситуації та загрози їх виникнення" під керівництвом майстра виробничого навчання Деліти В.В. та викладача Власенка О.І. та "Чорнобильська трагедія" під керівництвом майстрів виробничого навчання Томусяка В.В., Деліти В.В., Стецюк О.А. Під час показового заняття "Правила поведінки при виникненні пожежі. Основні засоби пожежогасіння" під керівництвом викладача Муляра В.Г. та майстра виробничого навчання Деліти В.В. учні засвоїли алгоритм дій під час пожежі та зможуть безпомилково обрати необхідні засоби пожежогасіння.
На завершення заходів представники груп першого курсу взяли участь у
вебквесті «5 кроків до безпеки», під час якого необхідно було знайти вихід із онлайн-квесткімнати, давши відповідь на 5 завдань та підібрати код до замка. У разі правильно введеного коду двері відчинялись та ставала доступною кодова фраза.
Підсумки:
Захар Савосько (14гр.) І місце
Дарина Цепла (13гр.) ІІ місце
Діана Мазурок (13гр.) ІІ місце
Гриньов Андрій(15 гр.) ІІІ місце
Сарнавська Віра (11гр.) ІІІ місце
Романюк Радіон (11 гр.) ІІІ місце








Атестація педагогічних працівників

Атестація педагогічних працівників — це важливий етап діяльності навчального закладу. За результатами атестації визначаються відповідність педпрацівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюються кваліфікаційні категорії та педагогічні звання. Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність педагога до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педпрацівників. Отже з упевненістю можна стверджувати, що атестація — це підсумок професійної майстерності педагога, демонстрація його найкращих професійних умінь. Сьогодні 14 педагогів ВПУ№25 проходили атестацію на рівні Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації. Директор навчального закладу, Загіка О., надала атестаційній комісії ІІІ рівня схвальні відгуки про педагогічну діяльність педагогів. Комісія одноголосно вирішила, всі педагоги відповідають займаній посаді і підвищили свою кваліфікаційну категорію педагогічне звання. Атестація проходила в режимі он-лайн.



Участь у конкурсі "Лідер року"

Вчаться вже зараз, аби бути корисними своїй громаді: здобувачі освіти ВПУ 25 м. Хмельницького у конкурсі «Лідер року» показали свою активність, сміливість до започаткування нових справ, проєктів та успішної реалізації лідерства.
Вітаємо учнів та їхніх керівників!!! Оля Когут Бездєнєжних, Оксана Присяжнюк, Віта Мазур
ІІ місце: проєкт «Створення буккросингу у Хмельницькій обласній дитячій лікарні»



Участь в конкурсі "Витинанка 2021"

Вітаємо наших талановитих учнів та педагогів з перемогою у ІІІ районному конкурсі Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну імені Василя Шкрібляка "Витинанка 2021".
Наші здобутки:
І місце, номінація "Український вазон" - Плотнікова Світлана, керівник - Ткачук Н.М.,
І місце, номінація "Народні традиції та свята" - Дана Палаш , керівник - Иванна Тарасюк ,
І місце, номінація "Веселкою моя надія грала" - Кузьмінська Маргарита, керівник - Nela Tkachuk
І місце, номінація "Пісні в серці принесу я, що славлять Карпати" - Литва Вікторія, керівник - Ткачук Н.М.,
ІІ місце, номінація "Народні традиції та свята" - Дуборко Владислава, керівник - Ткачук Н.М.,
ІІІ місце, номінація "Народні традиції та свята" - Станішевська Анна, керівник - Тарасюк І.І.




До Всесвітнього дня поезії

Прийнято говорити, що поезія – це загущеність думки й почуття…..
Іван Франко назвав поезію «кристалізацією» життя; Ліна Костенко пише «Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»…
Поезія пробуджує людину, бо поезія – це життя, а воно розквітає весною, а для романтичних і обдарованих людей – це стимул для написання поетичних творів, саме тому 21 березня в Україні святкують Всесвітній день поезії.
Напередодні Всесвітнього дня поезії та дня народження талановитої мисткині слова - Ліни Костенко, у приміщенні Бібліотека ВПУ №25 м.Хмельницький відбулась виховна година "Поезія – високий стяг душі".
Учні разом з бібліотекарем - Людмила Романова та викладачем української літератури - Оксана Гарнюк дізналися цікави факти з історії поезії, взяли участь у цікавих квестах, конкурсах та асоціативних головоломках нового покоління "Кроссенс", а також писали листи Ліні Костенко, кращі з яких будуть опубліковані.





Проведення олімпіад із загальноосвітньої підготовки

15 березня завершились олімпіади із загальноосвітньої підготовки. Учні, які найкраще виконали завдання з предметів: історія, українська мова, іноземна мова, математика, будуть представляти наш освітній заклад на обласних олімпіадах загальноосвітньої підготовки.
Іде олімпіада з української мови....




Державна підсумкова атестація

Феєрично захищали свої творчі випускні роботи наші живописці, оформлювачі вітрин приміщень і будівель! Наставники та члени кваліфікаційної комісії задоволені чудовими результатами наполегливої і кропіткої праці
Зичимо нашим випускникам творчого натхнення та втілених у життя мистецьких ідей!

















Фестиваль професій "Твій старт в успішне життя"

На Хмельниччині відбулось урочисте відкриття фестивалю професій “Твій старт в успішне життя”
Сьогодні на Хмельниччині відбулось урочисте відкриття фестивалю професій “Твій старт в успішне життя” в рамках соціального, професійно-орієнтованого проекту “Моя професія – мій успіх – моє майбутнє”. До заходу долучився заступник голови ОДА Володимир Юр'єв , голова обласної ради Віолета Лабазюк та представники Департаменту освіти та науки ОДА.
Захід відбувся у стінах Вищого професійного училища №25. За словами директора ВПУ Олени Загіки, метою фестивалю є популяризація професійної (професійно-технічної) освіти, робітничих професій, підвищення їх престижності у професійній діяльності, демонстрація переваг навчання у закладах профтехосвіти, можливостей побудови успішної професійної кар’єри випускників та проведення профорієнтаційної роботи серед учнів закладів загальної середньої освіти та дорослого населення.
Вітаючи присутніх на заході, Володимир Юр’єв подякував організаторам за якісний підхід до популяризації професійно-технічної освіти серед молоді. За його словами, практичні професії є безпосередньою складовою промисловості, економіки, сфери послуг, без належного забезпечення цих сфер кваліфікованими працівниками з якісними технічними знаннями, не досягти соціально-економічного процвітання держави.
“З впевненістю можу сказати, що володарі робітничих професій будуть творити майбутнє держави. І ми маємо докласти максимум зусиль, аби наші діти розуміли важливість цих професій. Мусимо створити належні умови для комфортного їх навчання та подальшої праці на благо країни, тим самим запобігти відтоку робітничих кадрів за кордон,” – наголосив Володимир Васильович.
В ході екскурсії учасникам заходу були продемонстровані навчально-методичні ресурси, завдяки яким вихованці закладу мають змогу навчатися будувати успішну професійну кар’єру, тісно поєднуючи теоретичні знання з безпосередньою практикою у власних лабораторіях та майстернях.
Нагадаємо, що сьогодні на теренах області працює 26 державних закладів технічної освіти. Ознайомитись детальніше про їх діяльність та взяти участь у фестивалі професій можна з 02 по 12 березня 2021 року на базі навчально-практичних центрів (за галузевим спрямуванням), що діють у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини. Онлайн-трансляція проведення фестивалю професій буде здійснюватися у соціальній мережі «Фейсбук» – спільноті «Профтехосвіта Хмельниччини».









Участь у фестивалі професій "Твій старт в успішне життя"

Заходи в рамках Фестивалю професій, організовані за ініціативи та сприяння Голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк, тривали протягом 10 днів, змагання відбувались у 9 номінаціях.
Отже, в номінації «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» переможцями стали наші учні Калашніков Роман - 1 місце, Місяк Богдан - 2 місце!
В номінації «Слюсар з ремонту КТЗ» призове місце здобув Мохнач Олександр - диплом 1 ступеня!

Нагороди нашим хлопцям вручали Віолета Лабазюк - Голова Хмельницької обласної ради та заступник Голови Хмельницької ОДА Володимир Юр‘єв.
Пишаємось чудовими результатами, які стали логічним підсумком наполегливої праці наставників, майстрів виробничого навчання В. Деліти, В.Томусяка, М. Микитчака, Ю. Дехтяренка!



УВАГА! КАРАНТИН!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 221, наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, яка склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 та належної організації освітнього процесу закладу освіти на період карантину видано розпорядження #06 від 13.03.2020, наказ #83 від 23.03.2020 р.



Використання інструментів MOODLE у професійні підготовці

Педагоги нашого навчального закладу Грушецька І.О., Коржан Т.В., Цюпак О.В. пройшли курсову підготовку на дистанційному курсі «Технології розробки дистанційних курсів», організованого Харківським політехнічним інститутом.

З метою впровадження в освітній процес інструментів автоматизованого модульного середовища MOODLE було створено документацію для уроків професійної та професійно-практичної підготовки.



Обласний заочний конкурс «Моя професія найкраща»

В квітні 2019 року відбувся І етап (на рівні навчального закладу) обласного заочного конкурсу «Моя професія найкраща». Серед робіт, які були представлені на розгляд журі, відзначено відеоролики учнів груп: № 12, 13, 23,  18.

Гран Прі отримав відеоролик учнів групи № 22, який буде представлено для участі в ІІ етапі  конкурсу (обласному).


Обласний конкурс проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

В березні поточного навчального року відбувся І етап (училищний) обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя». Гран Прі отримав проект учнів групи № 18, який буде брати участь у ІІ етапі конкурсу (обласному).


ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Вітаємо учасників ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Учениця Хмельовська Дарина посіла VI місце у другому етапі конкурсу.


21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – МОВА.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилися учні групи 23, для яких було проведено відкрите заняття та вікторину, а також учні групи 31, які підготували цікаві завдання з української мови. Бібліотекар – Романова Людмила Іонівна підготувала виховну годину.

Мета цих заходів – донести учням інформацію про заснування Міжнародного дня рідної мови,формувати знання учнів про шлях становлення рідної мови, прищеплювати і розвивати  почуття патріотизму, національної гордості за мову, виховувати любов до рідної мови, бажання досконало її знати.




Тиждень суспільно гуманітарних дисциплін

Традиційно в нашому училищі у лютому-березні проводяться предметні тижні.  Кожного року викладачі загальноосвітніх предметів творчо підходять до проведення предметних тижнів. Під час проведення тижнів до роботи залучають учнів перших та других курсів, а також треті курси, оскільки вони знають як цікаво проходять тижні. Ось і цього року з 11 по 15 лютого проводився тиждень суспільно гуманітарних дисциплін. Були проведені цікаві заходи, які стимулювали учнів до мислення та осмислення для чого вони вивчають такі предмети як історія, українська мова, право тощо. Протягом тижня були проведені  дві олімпіади: з історії України ( Смолій О.І.) та  іноземної мови (Половинкіна М.О.).Весело працювали в творчій  майстерні, де проходив конкурс «Візуалізація своєї професії» (Грушецька І.О.). Демонстрували знання з предметів сіспільно-гуманітарної та професійної  підготовка під час проведення квесту «Мандрівка в країну знань» (Мар’янич Т.Г.). Традиційними стали уроки інформування (Бойко М.М., Смолій О.І., Лукащук Н.В.. Заранчевська Р.П., Коротун Г.В.). В середу був проведений викладачем Костенко О.Д. дуже цікавий тренінг «Основи ораторського мистецтва», на якому учні вчились як не хвилюватись, коли доповідаєш на велику аудиторію.14 лютого звичайно всі заходи до Дня закоханих. Викладач іноземної мови провела в актовому залі виховний захід до Дня святого Валентина. В п’ятницю відбудеться нагородження та відзначення найактивніших учасників тижня, хоча солодкі призи отримали всі учасники вже.





«Мій вибір. Моя професія. Мій успіх»

Профтехосвіта перебуває у стані реформування, зміни відбуваються як в площині модернізації освітнього середовища, так і в контексті співпраці з ринком праці. Нестача робітничих кадрів, трудова міграція, демографічна криза є проблемою для українських підприємств і загрозою економіці країни в умовах глобалізації, і саме тому популяризація професійної освіти, її підтримка на державному і регіональному рівні є актуальним шляхом подолання цих проблем.

Розпочато ІІІ етап «Мій вибір. Моя професія. Мій успіх» , що є важливою і логічною ланкою проекту «Співпраця бізнесу і профтехосвіти», ініційованого Благодійним фондом Народного депутата України Сергія Лабазюка « Ми поруч!».

Сьогодні у ВПУ25 зустрілись учні закладів професійної освіти м. Хмельницького та м.Волочиськ, які мають стати експертами молодіжного середовища з проблем вибору професії, та представники адміністрацій ЗП(ПТ)О, відповідальні за організацію профорієнтаційної роботи, представники Дерпртаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, Науково-методичного центру ПТО ПК ІПП у Хмельницькій області. Учасників привітала заступник директора з навчально-виробничої роботи Наталя Кочаток, з напутнім словом виступив Сергій Ковальчук, помічник народного депутата Украіни Сергія Лабазюка.
Заплановано проведення мотиваційного тренінгу для молоді та семінар для педагогічних працівників – ці заходи допоможуть визначити пріоритетні питання та план спільних дій для ефективної комунікації з учнями шкіл міста й області, професійного інформування та профорієнтації з метою популяризації здобуття професій, актуальних і затребуваних на ринку праці.








Всеукраїнська науково-практична конференція

13 – 14 грудня 2018 року у приміщенні Вищого професійного училища № 25 м. Хмельницького відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Кар’єрна компетентність майбутніх кваліфікованих робітників у постіндустріальному суспільстві: проблеми та перспективи розвитку» відповідно до програми експериментальної роботи всеукраїнського рівня «Формування кар’єрної компетентності майбутніх фахівців у професійно-технічному навчальному закладі» (наказ МОН України № 713 від 17.05.2017).
Організатори конференції: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Інститут професійно-технічної освіти НАПН України, Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА, Науково-методичний центр професійно-технічної освіти і підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницький області, Вище професійне училище № 25 м. Хмельницького.
У конференції взяли участь науковці, представники служб зайнятості, роботодавців, педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, працівники навчально-методичних і науково-методичних центрів (професійно-технічної) освіти, науково-педагогічні працівники закладів вищої та фахової передвищої освіти, представники громадських організацій.







Коментарі

нумерація сторінок

Популярні дописи з цього блогу

вітання